ПОСЕТА ПРЕДСЕДНИКУ ОПСТИНЕ АЛЕКСАНДРУ СИМОНОВИЋУ

Miodrag Mitic/ октобар 4, 2018/ Вести/ 0komentari

У оквиру обележавања Дечије недеље приређен је пријем код Председника Општине Прокупље Александра Симоновића. Ученици Ђорђевић Емилија, Бараћ Милица, Ћирић Бојана, Ћирић Никола, Миленковић Милентије и Цветановић Јована предвођени директором и васпитачима, упознали су Председника из којих крајева долазе, коју школу похађају и какав успех у школи остварују. Председник се захвалио на посети и пожелео деци да лепо проведу Дечију недељу. Дом ученика средњих школа је навео као понос Прокупља, као објекат али и као организацију која ништа не препушта случају.Председник је похвалио директора и раднике Дома који свакодневно предано раде и као резултат тог рада су одлични услови које деца имају. Нагласио је да су врата његовог кабинета увек отворена и за Дом и за децу из Дома. У знак сећања на ову посету ученици су Председнику уручили поклон, слику коју је Цветановић Јована урадила за ову прилику. Поред прелепих утисака, ученици су добили пригодне поклоне од Председника Симоновића.