OБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ ЋЕ БОРАВИТИ У ДОМУ ОД 02/06/2020.ГОД. ДО 15/06/2020.ГОД.

Miodrag Mitic/ 2 јуна, 2020/ Вести/ 0komentari

– ИЗМЕНЕ АКТУЕЛНОГ КУЋНОГ РЕДА –

ОД 02.06.2020. ДО 15.06.2020.ГОД. У ДОМУ ЋЕ БОРАВИТИ ОКО 15 УЧЕНИКА. (Који су се пријавили приликом анкетирања).

УЧЕНИЦИ СЕ МОГУ УСЕЛИТИ У ДОМ ОД 01.06. 2020.Године.

ОБАВЕЗНО ЈЕ ДА УЧЕНИК СА СОБОМ ДОНЕСЕ ЛЕКАРСКО УВЕРЕЊЕ НЕ СТАРИЈЕ ОД 3 ДАНА (даје на увид дежурном васпитачу).

НА ПРИЈЕМУ У ДОМ СВАКОМ УЧЕНИКУ ЋЕ СЕ МЕРИТИ ТЕЛЕСНА ТЕМПЕРАТУРА(и најмање још 2 пута током дана).

УЧЕНИЦИ ЋЕ БОРАВИТИ У СОБАМА НА ПРВОМ И ДРУГОМ СПРАТУ СТАРОГ СМЕШТАЈНОГ ДЕЛА ДОМА.

У СВАКОЈ СОБИ БОРАВИ ПО ЈЕДАН УЧЕНИК.

У ЗАТВОРЕНОМ ПРОСТОРУ ОБАВЕЗНО ЈЕ НОШЕЊЕ МАСКИ И РУКАВИЦА (приликом усељења маске и рукавице ученици ће понети од своје куће, а током боравка добиће их у дому).

СТРОГО ПОШТОВАЊЕ МЕРЕ ФИЗИЧКЕ ДИСТАНЦЕ (размак од најмање 2 метра, што мање особа истовремено на једном месту, није дозвољен боравак више ученика у једној соби).

ЗА ВРЕМЕ БОРАВКА У ДОМУ УЧЕНИЦИМА ЈЕ ОБЕЗБЕЂЕНА ИСХРАНА (није дозвољено прилажење топлој линији, већ ће храна бити послуживана од стране особља кухиње, које ће носити адекватну заштитну опрему).

СТРОГО ЈЕ ЗАБРАЊЕНО УНОШЕЊЕ ХРАНЕ И ОБРОКОВАЊЕ ПО СОБАМА!
СТРОГО СЕ ЗАБРАЊУЈУ ПОСЕТЕ И ДОЛАЗАК БИЛО КОГА У ДВОРИШТУ И ПРОСТОРИЈАМА ДОМА!

ДОМ СЕ ЗАКЉУЧАВА У 21 ЧАС И СВИ УЧЕНИЦИ МОРАЈУ БИТИ У ДОМУ (из безбедносних разлога, ученицима се препоручује да што мање времена проводе ван дома, не рачунајући школске обавезе)!