ДОМ УЧЕНИКА ОБЕЛЕЖИО СВЕТОГ САВУ

Miodrag Mitic/ 29 јануара, 2020/ Вести/ 0komentari

Дом ученика је 27. јануара традиционално обележио школску славу, Светог Саву. Свечаност је започела резањем колача и пригодним музичко-поетским програмом. Уз тактове светосавске химне и молитву Светом Сави, директор установе се обратила свим ученицима, запосленима и пријатељима установе и пожелела да поносно подигнемо главу као потомци Светог Саве, да се оснажимо у светосавским вредносатима и „обожимо, сложимо и размножимо“.