ОБАВЕШТЕЊЕ ПОВОДОМ УСЕЉЕЊА УЧЕНИКА У ДОМ

Miodrag Mitic/ 27 августа, 2021/ Вести/ 0komentari

Усељење ученика примљених у Дом у шк. 2021/2022. години спровешће се 31. 08. 2021. године. Због поштовања епидемиолошких мера, усељење ће се обављати у предвиђеном временском интервалу, по васпитним групама:

I – Драгана Велић Стебих: 10-12 часова

II – Весна Јевтић Аџемовић: 16-18 часова

III – Драгана Прибановић Арсић: 18-20 часова.

IV – Милан Лазовић: 8-10 часова

V – Бојан Проловић: 14-16 часова

VI – Ивана Милошевић: 12-14 часова

Приликом доласка у дом, обавезно је поштовање свих прописаних мера: одржавање физичке дистанце од најмање 1 метра и правилно ношење заштитне маске.

Ученици, родитељи и посетиоци који имају било који од следећих симптома – кашаљ, повишена телесна температура, отежано дисање/кратак дах, нагли губитак чула мириса, укуса или промене укуса, главобоља, језа, болови у мишићима, повраћање и/или пролив, не треба да долазе у дом, већ се треба јавити телефонским путем или мејлом.

Приликом усељења, неопходно је да ученик понесе:

• извод из матичне књиге рођених (за све ученике који први пут долазе у дом),
  • лекарско уверење о општем здравственом стању, са назнаком да је здравствено способан за самосталан боравак у установама колективног смештаја (не старије од 15 дана),
  • здравствену књижицу,
  • домску електронску картицу (ако је поседује),
  • собне папуче и личне ствари,
  • средства за личну хигијену.

Напомана:

Родитељи ученика примљених у другом уписном року у обавези су да понесу са собом личну карту због потписивања уговора, као и уплатнице за смештај и картицу.